Oleme välja töötanud korduvkasutatavad kilepakendi hoidikud, mille sees on mugavalt võimalik jogurtijook külmkapis hoida ning selle seest jogurtijooki välja valada. See on abimeheks kõigile jogurtijoogi armastajatele, kes iga kord seda juues saaksid taas jogurtijoogi külmkappi asetada, ilma et see ümber läheks ja segadust tekitaks! Tundub justkui võimatu hoida joogiga kilepakendit avatuna külmkapis nii, et see kõiki pindu ei määriks ning tööd koristamisega juurde ei tekitaks.

Kilepakendi hoidja on ka aksessuaariks külmkapis, kus iga kord külmkappi avades vaatab vastu lõbus koolipäeva jogurtijoogi hoidik, koos naeratava ning sind tervitava lehmakesega. Selliselt võid lasta lausa ka külalistel oma külmkappi piiluda.

Koolipäeva jogurtijoogi hoidikut saab kasutada mitmeid kordi ning see on mõeldud ka teiste toodete hoiustamiseks – kasuta seda näiteks piima või keefiri hoidmiseks! Pakendi hoidikut on lihtne kokku voltida ning see võtab vaid paar sekundit.  See on saadaval poodides ning leiad selle poeriiulilt Estoveri jogurtijookide lähedalt!

KUI VÄHE ON VÄHE?

MEIE JOGURTIJOOGIGA TARBID VÄHEMALT

2.9 kg* VÄHEM

SUHKRUT AASTAS!

JOGURTIJOOGI KASULIKKUS

Estover Piimatööstus aitab kaasa tervislikuma toitumise kasvule ühiskonnas. Jogurtijoogi põhikoostisosadeks on vadakuvalgud, mis on kehale väga hästi omastatavad. Koolipäeva jogurtijoogid sisaldavad maitsvas vormis lisaproteiini igaks päevaks.

Vadakuvalgud on kõrgeima bioloogilise toiteväärtusega valgud ja teaduslikud uuringud on näidanud nende mitmeid tervisega seotud eeliseid. Vadakuvalgud on inimorganismile hästi omastatavad sisaldades kõiki vajalikke aminohappeid- sealjuures ka leutsiini (enim lihaskasvu soodustav aminohape) paremaks lihaste taastumiseks ning kasvatamiseks ja arendamiseks.

Meie organism moodustab valgust juukseid, lihaseid, küüsi, kõõluseid ning muid keha struktuure. Vadakuvalk on kergesti omastatav ning võrreldes teiste valgutüüpidega imendub soolestikus kiiresti.

Lisaks on koolipäeva jogurtijookides suur kaltsiumi sisaldus, mida peamiselt läheb organismil vaja meie luudele, hammastele, küüntele ning on vajalik ka paljude teiste inimorganismi funktsioonide tööks.

Jogurtijooki müsli ja hommikuhelvestega on kasulikum süüa võrreldes piimaga, kuna Koolipäeva jogurtijoogis on suurem valgusisaldus kui naturaalses piimas 100g kohta.

VAATA EDASI