null

Lisandunud on uued koolipäeva jogurtid!

Paljudele jogurtisõpradele on ilmselt juba teada meie Koolipäeva Jogurtijoogid! Nüüd on lisandunud perre uued tooted – Koolipäeva Jogurtid topsis!

Tegemist on toodetega, mida on mugav tee peal ampsata või süüa hommikusöögiks! 200g jogurtit on kosutav ja valgurikas amps, mis mõnusalt nälga kustutab! Kõik Koolipäeva jogurtid on valgurohked ning sisaldavad vadakuvalku, mis on kehale väga hästi omistatav.

Kõik koolipäeva jogurtid on Laktoosivabad!

Maasika-Vanilli

Koolipäeva jogurt 200g

Antud Topsijogurtis tasakaalustavad maasikas ja vanilje üksteist. Ehtsad maasikatükid jogurtis lisavad värskust ja vanilje annab maitsele naturaalset magusust. See kooslus on värskendavalt magus ning tekstuur pehme ja siidine.

Sobib ideaalselt otse topsist nautimiseks!

Toodetud Eestis, kasutatud kodumaiseid tooraineid. Laktoosivaba.

Koostisosad: VADAK, suhkur, maasikad (4,5%), vesi, PIIM, modifitseeritud maisitärklis, lõhna- ja maitseained, paksendaja: pektiin, toiduvärv: bataadikontsentraat, naturaalne vanilje lõhna- ja maitseaine, happesuse regulaatorid: sidrunhape, naatriumtsitraat, vaniljeekstrakt (0,03%), tardaine: kaltsiumtsitraat.

100g toodet sisaldab

Energiat: 371kJ/88kcal, rasvu 2,1g, küllastunud rasvhappeid 1,4g, süsivesikuid 11,9g, suhkruid 11,4g, valke 5,1g, soola 0,07g*

*soolasisaldus tuleneb ainult loomuliku naatriumi olemasolus

Metsamarja

Koolipäeva jogurt 200g

Selles jogurtis kohtuvad värsked metsamarja maitsed! Mahlane vaarikas ja mahe mustikas loovad ühtse maitse. Jogurt ei ole liialt magus ning seda iseloomustab siidine konsistents. Sobib ideaalselt hommikusöögiks või vahepalaks! 

Toodetud Eestis, kasutatud kodumaiseid tooraineid. Jogurt on laktoosivaba.

Koostisosad

VADAK, suhkur, vesi, PIIM, modifitseeritud maisitärklis, vaarikapüree (0,12 %), mustikapüree (0,12%), lõhna- ja maitseained, punase peedimahla kontsentraat, paksendaja: pektiin, happesuse regulaator: sidrunhape, toiduvärv: antotsüaniidid, juuretis.

100g toodet sisaldab

Energiat: 348kJ/82kcal, rasvu 2,2g, küllastunud rasvhappeid 1,4g, süsivesikuid 10,4g, suhkruid 10,0g, valke 5,3g, soola 0,07g*

*soolasisaldus tuleneb ainult loomuliku naatriumi olemasolust

Maitsestamata

Koolipäeva jogurt 200g

Maitsestamata jogurt on siidine ning oma omaduselt maheda maitseline. Lisa topsi oma meele järgi marju/moosi/müslit ning kosutav hommikusöök topsis on valmis! Jogurt on madala suhkrusisaldusega ja kõrge valgusisaldusega sisaldades seejuures rohkelt vadakuvalkusid, mis on kehale kergesti omastatavad.

Toodetud Eestis, kasutatud kodumaiseid tooraineid. Laktoosivaba.

Koostisosad: VADAK, PIIM, juuretis.

100g toodet sisaldab

Energiat: 256kJ/61kcal, rasvu 2,5g, küllastunud rasvhappeid 1,6g, süsivesikuid 3.7g, suhkruid 3,5g, valke 6,0g, soola 0,08g*

*soolasisaldus tuleneb ainult loomuliku naatriumi olemasolus

null

Koolipäeva Jogurtijoogid

Oled sa koolijüts, lasteaiasell või usin lapsevanem, tunned, et ei jõua iga kord oma energiat söögi tegemisele kulutada ning tahaks mõnikord lihtsamalt hakkama saada. Kiired hommikud kodus kui kell hakkab juba kaheksa kukkuma, kuid hommikusöök on veel lastega söömata. Pikad koolipäevad, kus üks kontrolltöö järgneb teise otsa ning kõht juba näpistab ning koju minnes tahaks ruttu midagi ampsata! Et selliseid tundeid leevendada, oleme Estover Piimatööstuse piimameistritega välja töötanud meie täielikult uue tootegrupi, mis oleks kasuks just nendele tublidele vanematele, vanavanematele ja muidugi lastele kõikidel kiiretel hetkedel, kus kõht juba süüa nõuab, kuid söögi tegemisele aega või jaksu ei ole.

Koolipãeva jogurtijook on erakordselt mitmekülgne, see sobib ideaalselt söömiseks müsliga, seda saab lisada smuuti sisse, samuti saab meie jogurtijooki kasutada kokkamisel ja muidugi on see maitsev ka otse klaasist joomisel.

Jogurtijook täidab harivat ja huvitavat lisafunktsiooni omades pakenditel põnevaid nuputus ülesandeid ning loomingulisi harjutusi. Koolipäeva jogurtijookidelt võid leida mitmeid erinevaid ülesannete kombinatsioone, mis puudutavad selliseid õppeaineid nagu eesti keel, matemaatika, inglise keel ning loodusteadus.  Soovime pakkuda lisaväärtust luues lastele tegevust, mis on põnev ning samal ajal ka arendav. Lisaks on võimalik ülesandeid lahendada ka meie jogurtijoogi kampaania raames, saada koheselt teada õiged vastused ning osaleda samal ajal ka loosimistes! Miks mitte teha söögilauas ühiselt perega ka viktoriin kasutades neid samu küsimusi!

Koolipäeva jogurtijooke on kolme erinevat: maasika maitseline, banaani maitseline ning maitsestamata! Kõikides meie jogurtijookides on kodumaised toorained ning need on toodetud Eestis. Nendes on tavalisest madalam suhkrusisaldus, väga kõrge valgusisaldus sisaldades seejuures rohkelt vadakuvalkusid, mis on kehale kergesti omastatavad.

Mõnusalt Maasikane

Koolipäeva jogurtijook 800g

Maasikases jogurtijoogis on seda ehedat magusat maasikamaitset, mis maitseb justkui nagu vanaema aiast oma kätega nopitud värsked marjad. Maitse on naturaalne ning värskendav, tekstuur on kreemjas, konsistentsilt vedel ning kergelt joodav. Jogurtijook on madala suhkrusisaldusega (7,9 g/100g kohta) ning väga kõrge valgusisaldusega sisaldades seejuures rohkelt vadakuvalkusid, mis on kehale kergesti omastatavad.

Toodetud Eestis, kasutatud kodumaiseid tooraineid.

Koostisosad: Vadak, suhkur, maasikad (5%), piim, paksendaja: modifitseeritud maisitärklis, lõhna- ja maitseaine, toiduvärv: peedipunane, happesuse regulaatorid: naatriumtsitraat, sidrunhape, juuretis.

100g toodet sisaldab
Energiat 280kJ/ 67kcal, rasvu 2,1g, millest küllastunud rasvhappeid 1,4 g, süsivesikuid 8,2 g, millest suhkruid 7,9 g, valke 3,8 g, soola 0,1 g

Balansseeritud Banaanine

Koolipäeva jogurtijook 800g

Banaan on ka pere kõige pisemate lemmik ning viib keele alla! Banaani jogurtijook on just küpsele banaanile omase maitsega, kauni helekollase värvi ning kreemja tekstuuriga. Joomiseks sobiva vedela konsistentsiga.

Jogurtijook on madala suhkrusisaldusega (7,8 g/100g kohta) ning väga kõrge valgusisaldusega sisaldades seejuures rohkelt vadakuvalkusid, mis on kehale kergesti omastatavad.

Toodetud Eestis, kasutatud kodumaiseid tooraineid.

Koostisosad: Vadak, suhkur, banaanid (3%), piim, paksendaja: modifitseeritud maisitärklis, looduslikud lõhna- ja maitseained, happesuse regulaatorid: naatriumtsitraat, sidrunhape, toiduvärv: beetakaroteen, juuretis.

100g toodet sisaldab
Energiat 279kJ/ 66kcal, rasvu 2,1 g, millest küllastunud rasvhappeid 1,4 g, süsivesikuid 8,1 g, millest suhkruid 7,8 g, valke 3,8 g, soola 0,1 g

Mahedalt mahedamaitseline

Maitsestamata jogurtijook 800g

Maitsestamata jogurtit saab kasutada müsliga söömiseks, smuutide tegemiseks, pannkookide küpsetamisel, kastmete valmistamiseks, olles oma rasvasisalduselt lahjem kui näiteks hapukoor ning rõõskkoor.  Jogurtijook on väga madala suhkrusisaldusega (2,7 g/100g kohta) ning väga kõrge valgusisaldusega sisaldades seejuures rohkelt vadakuvalkusid, mis on kehale kergesti omastatavad.

Koostisosad: Vadak, piim, juuretis.

100g toodet sisaldab
Energiat 202 kJ/ 48kcal, rasvu 2,3 g, millest küllastunud rasvhappeid 1,5 g, süsivesikuid 2,7 g, millest suhkruid 2,7 g, valke 4,2 g, soola 0,1 g

KUI VÄHE ON VÄHE?

MEIE JOGURTIJOOGIGA TARBID VÄHEMALT

2.9 kg* VÄHEM

SUHKRUT AASTAS!

JOGURTIJOOGI KASULIKKUS

Estover Piimatööstus aitab kaasa tervislikuma toitumise kasvule ühiskonnas. Jogurtijoogi põhikoostisosadeks on vadakuvalgud, mis on kehale väga hästi omastatavad. Koolipäeva jogurtijoogid sisaldavad maitsvas vormis lisaproteiini igaks päevaks.

Vadakuvalgud on kõrgeima bioloogilise toiteväärtusega valgud ja teaduslikud uuringud on näidanud nende mitmeid tervisega seotud eeliseid. Vadakuvalgud on inimorganismile hästi omastatavad sisaldades kõiki vajalikke aminohappeid- sealjuures ka leutsiini (enim lihaskasvu soodustav aminohape) paremaks lihaste taastumiseks ning kasvatamiseks ja arendamiseks.

Meie organism moodustab valgust juukseid, lihaseid, küüsi, kõõluseid ning muid keha struktuure. Vadakuvalk on kergesti omastatav ning võrreldes teiste valgutüüpidega imendub soolestikus kiiresti.

Lisaks on koolipäeva jogurtijookides suur kaltsiumi sisaldus, mida peamiselt läheb organismil vaja meie luudele, hammastele, küüntele ning on vajalik ka paljude teiste inimorganismi funktsioonide tööks.

Jogurtijooki müsli ja hommikuhelvestega on kasulikum süüa võrreldes piimaga, kuna Koolipäeva jogurtijoogis on suurem valgusisaldus kui naturaalses piimas 100g kohta.

VAATA EDASI